TOP restaurants

 

BRATISLAVA

 

Camouflage + Flowers Bratislava, www.camouflage.sk

U.F.O watch.taste.groove Bratislava, www.u-f-o.sk

Hotel Marrol's - reštaurácia Messina Bratislava, http://www.hotelmarrols.sk/index.php/sk/restauracia

Le Monde Bratislava,  www.lemonde.sk

Hotel Apollo – reštaurácia sv. Huberta Bratislava, www.apollohotel.sk

Kogo - caffé ristorante Bratislava, www.kogo.sk

Radisson SAS Carlton – Oasis Bratislava, www.carlton.sk

Albrecht hotel - reštaurácia Bratislava, www.hotelalbrecht.com

Milton Bratislava, www.restauraciamilton.sk

Due Amici Bratislava, www.dueamici.sk

Hotel Devín – francúzska reštaurácia Bratislava, www.hoteldevin.sk

Au café Bratislava,  www.au-cafe.sk

Malecón Bratislava, www.malecon.sk

Traja mušketieri Bratislava, www.trajamusketieri.sk

Paparazzi ristorante & cocktail bar Bratislava, www.paparazzi.sk

Parcafe Bratislava, www.parcafe.sk

Panázijska reštaurácia Fou Zoo Bratislava, www.fouzoo.sk

Liviano Bratislava, www.liviano.sk

River Bank Brasserie hotela Kempinski Bratislava, www.kempinski-bratislava.com

Tulip House Boutique hotel – Rhapsody Bratislava, www.tuliphousehotel.com

Aston Business Hotel – Cubes Bratislava, www.cubes.sk

Falkensteiner Hotel Bratislava – Seasons Bratislava, www.bratislava.falkensteiner.com

Hotel Gate One Bratislava, www.hotelgateone.sk

Brasserie la marine Bratislava, www.lamarine.sk

Upside down Bratislava,  www.upsidedown.sk

Sheraton Bratislava Hotel - Brasserie Anjou, www.sheratonbratislava.com

Hotel Holiday Inn – Brasseria Bratislava, www.holidayinn.sk

Altitude Bratislava, www.altitude.sk

Hotel Mercure – Signature Bratislava, www.mercure.com

Chagall Bratislava, www.chagallrestaurant.eu

Hotel Matyšák - vínna reštaurácia Bratislava, www.hotelmatysak.sk

 

KOŠICE

 

Le Colonial Košice, www.lecolonial.sk

Hotel Zlatý dukát - reštaurácia Iris Košice, www.iris-restaurant.sk

Hotel Privilege - reštaurácia Košice,  www.privilege.sk

Doubletree by Hilton Košice - Olive Tree, http://doubletree1.hilton.com

Hotel Yasmin - Restaurant Café Bar Noodels Košice, www.hotel-yasmin.sk

Golden Royal Boutigue Hotel & Spa – reštaurácia Košice, www.goldenroyal.sk

Boutique Hotel Bristol – Allegro Košice, www.hotelbristol.sk

Penzión Villa Regia Košice, www.villaregia.sk

Boutique Hotel Maraton – reštaurácia Košice, www.hotelmaraton.sk

 

TATRY

 

Grandhotel Praha - reštaurácia Tatranská Lomnica, www.ghpraha.sk

Hotel Hills - reštaurácia Stará Lesná, www.hotelhills.sk

Hotel Grand Jasná - reštaurácia Demänovská dolina, www.grandjasna.sk

Hotel International - reštaurácia Veľká Lomnica, www.golftatry.sk/sk/hotel/home.html

Hotel Partizán - reštaurácia Tále – Bystrá, www.partizan.sk

Hotel Tri studničky - reštaurácia Demänovská dolina, www.tristudnicky.sk

Wellnes Hotel Borovica – reštaurácia Štrbské Pleso, www.hotelborovica.sk

Grand Hotel Kempinski High Tatras - Grand Restaurant Štrbské Pleso, www.kempinski-hightatras.com

Hotel Liptovský dvor – reštaurácia Liptovský Ján, www.liptovskydvor.sk

Hotel FIS Jasná – reštaurácia , www.fisjasna.sk

Wellness Hotel Chopok – reštaurácia Demänovská dolina, www.hotelchopok.sk

Kontakt wellness hotel – reštaurácia Stará Lesná, www.hotelkontakt.sk

Grandhotel - reštaurácia Lefevre Starý Smokovec, www.grandhotel.sk

 

ŽILINA

 

Villa Nečas - reštaurácia Žilina, www.villanecas.sk

Boutique Hotel Dubná Skala – reštaurácia, www.hoteldubnaskala.sk

TOP restaurant Žilina, www.toprestaurant.sk

Holiday Inn Žilina - Cosmopolitan Žilina, www.holidayinn-zilina.sk

Goldwing Žilina, www.restaurantgw.sk

Penzión Kamélia – reštaurácia Žilina, www.penzionkamelia.sk

Voyage Voyage Žilina, www.voyagevoyage.sk

 

ZVOLEN

 

Crystal bar & restaurant Zvolen, www.hotel-academic.sk

Hotel Academic - reštaurácia Gallery Zvolen, www.hotel-academic.sk

 

BANSKÁ BYSTRICA

 

Angels Banská Bystrica, www.angels-bb.sk

New Angus - steak & pizza restaurant Banská Bystrica, www.newangus.sk

Olivo Banská Bystrica, www.olivo.obedovat.sk

 

TRENČÍN

 

Hotel Magnus - Flor de Amor Trenčín, www.hotelmagnus.sk

Hotel Grand – reštaurácia Trenčín, www.grand-hotel.sk

Pri synagóge Trenčín, www.restauraciaprisynagoge.sk

 

OSTATNÉ

 

ELESKO restaurant & wine bar Modra, www.eleskorestaurant.sk

Hotel Patriot – Rubín Skalica, www.patriothotel.sk

Hotel Alexandra - Karpatia Púchov, www.hotelalexandra.sk

Hotel Amade Chateau – reštaurácia Vrakúň, www.hotelamade.sk

U Richtára Modra, www.urichtara.com

Penzión Baske – reštaurácia Turčianske Teplice, www.penzionbaske.sk

Hotel Zlatý kľúčik - reštaurácia Nitra, www.zlatyklucik.sk

Hotel Turiec – Martinika Martin, www.hotelturiec.sk

Chateau Belá - reštaurácia Belá, www.chateau-bela.com

Hotel Štefánik - reštaurácia Albertína Myjava, www.hotelstefanik.sk

Penzión Chateau Mignon - reštaurácia Dubnica nad Váhom, www.chateaumignon.eu

Hotel Bránica - reštaurácia Belá, www.hotelbranica.sk

Hotel Kaskády - reštaurácia Sliač – Sielnica, www.hotelkaskady.sk

Patriot Nitra, www.patriotrestaurant.sk

Penzión Villa Rosa – reštaurácia Dunajská Streda, www.villarosa.sk

Hotel Galanta - Taky´s, www.hotelgalanta.sk

Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky