Holiday Inn Bratislava****

Hodnotenie:
0

Kapacita

Konferenčné miestnosti:
7
Kapacita priestorov:
350
Ubytovanie-počet izieb:
166
Kapacita parkovania:
70
Rok otvorenia/rekonštrukcie:
1996/2009

Popis

Kongresový Hotel Holiday Inn Bratislava **** patrí k najlepším business hotelom v Bratislave. Nachádza sa v obchodnej zóne v blízkosti niekoľkých nových business centier. Hotel ponúka komfortné a príjemné ubytovanie v 163 izbách, ktorých väčšia časť prešla modernizáciou, a v troch luxusných apartmánoch. Zrekonštruované variabilné konferenčné priestory ponúkajú kapacitu pre 450 hostí. 

Kvalita a štandardy siete Holiday Inn

Hotel Holiday Inn Bratislava je členom medzinárodnej hotelovej siete InterContinental Hotels Group. Holiday Inn bol prvým hotelovým reťazcom na svete, ktorý založil pán Kemmons Wilson a otvorili ho 1. augusta 1952 v Memphise v štáte Tenessee.

Hotel Holiday Inn Bratislava **** kongresový hotel, patrí k najlepším business hotelom v hlavnom meste Slovenskej republiky. Nachádza sa v dôležitej obchodnej zóne v blízkosti niekoľkých nových business centier, ktoré sú vzdialené chôdzou približne 5 minút. Hotel ponúka komfortné a príjemné ubytovanie v 163 izbách, ktorých väčšia časť prešla modernizáciou, a v troch luxusných apartmánoch.

Holiday Inn je zárukou pokojného spánku, bohatých raňajok a výhod pre stálych klientov. Každý z našich zamestnancov sa osobne zaviazal zabezpečiť svojou obetavosťou dokonalú spokojnosť hosťa. Vďaka priateľskému servisu a skutočnosti, že sa všade stretnete s rovnakým štandardom a kvalitou služieb, sa môžete cítiť „ako doma“, nech sa nachádzate v ktorejkoľvek časti sveta.

Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky