Eco friendly Hotel Dália**** Košice

Hodnotenie:
0

Kapacita

Konferenčné miestnosti:
6
Kapacita priestorov:
10-150
Ubytovanie-počet izieb:
37
Rok otvorenia/rekonštrukcie:
2002/ 2010

Popis

Novootvorené elegantné konferenčné priestory s kapacitou až 150 hostí, kvalitné technické vybavenie, pestrý a chutný catering a výnimočné služby sú zárukou organizácie úspešných konferencií a eventov. Ubytovanie v 37 útulných izbách a apartmánoch, lahodné špeciality v Dália Restaurant, relax vo wellness centre a pestré doplnkové služby, ktoré predčia Vaše očakávania. Vyskúšajte sami.

Hotel Dália *** bol otvorený v roku 2001 a odvtedy patrí k najobľúbenejším košickým hotelom. Kapacita hotela bola v januári 2010 rozšírená na 37 izieb.

Vďaka výhodnej polohe v historickom centre mesta, len 5 minút chôdze od Hlavnej ulice a vynikajúcej dopravnej dostupnosti vyhovuje biznis klientom i turistom.

V štýlovom prostredí Dália Restaurant nájdete špeciality európskej kuchyne i tradičné slovenské jedlá. Okrem toho pre Vás pravidelne pripavujeme ochutnávky regionálnych kuchýň a sezónnych variácií, ktoré si môžete vychutnať i na novej letnej terase.  

Súčasťou hotela je malé Wellness centrum, kde majú hostia možnosť oddýchnuť si vo fínskej saune a infrasaune, načerpať novú energiu v pyramíde alebo si dopriať relaxačnú masáž. 

Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky