Vrátna dolina - turistika, lyžovanie, skialpinizmus

vratna dolina, slovakia

Vrátna dolina je považovaná za najkrajšiu dolinu Malej Fatry. Je to jedno z najvýznamnejších turistických a lyžiarskych stredísk na Slovensku. Ponúka široké možnosti aktívneho odpočinku v lete i v zime.

Vo Vrátnej doline sa nachádza jedno z najvýznamnejších a najmodernejšie vybavených lyžiarskych stredísk. Bohaté možnosti sú tu i na pešiu turistiku a nájdete tu veľké množstvo turistických trás.

Môžete sa vybrať na majestátne Rozsutce, Veľký Fatranský Kriváň alebo na zaujímavú turistiku do Jánošíkových dier. Hrebeňové túry Vám uľahčia lanovky do Snilovského sedla a na Grúň, ktoré Vás vyvezú do vyššej nadmorskej výšky. Dolina tiež ponúka ideálne podmienky na cykloturistiku a iné druhy športov.

Vo Vrátnej doline nájdete na malej ploche prakticky všetky krásy pohorí Slovenska na jednom mieste. Nachádza sa tu nádherny úzky kaňon s kamennými reliéfmi, nájdete tu rovinu i pahorkatinu, bohaté lesy i rokliny, majestátne skalnaté končiare Malofatranských vrchov. V oblasti je veľké množstvo ubytovacích a občerstvovacích možností, služby tu fungujú na veľmi vysokej úrovni.

Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky