Tematické konferenčné balíčky v Kontakt Wellness Hoteli

conference package, slovakia

Spojte business s relaxom a zábavou! Zorganizujte konferenciu, školenie alebo teambuilding, na ktorý Vaši kolegovia len tak nezabudnú! Doprajte si skvelé gurmánske zážitky, ochutnávku  výnimočných vín a dokonalý relax vo Vitálnom svete.

Zorganizujte športové turnaje, naučte sa základy karate, antistresové dýchacie cvičenia alebo si vychutnajte exotickú zábavu v karibskom šlýle pri kurze salsy a skvelej bazén párty!

Vyberte si z ponuky nových tématických konferenčných balíčkov!

 

Well Being & Fitness

Zlepšite svoju výkonnosť, vyskúšajte si ako skvelo chutí zdravý životný štýl, doprajte svojmu telu aj duši dokonalý relax... Nechajte sa rozmaznávať vo Vitálnom svete, pomocou relaxačných cvičení sa zbavte stresu a napätia a načerpajte novú energiu.

Dokonalý zážitok zavŕšte ochutnávkou vynikajúcich wellness špecialít nášho šéfkuchára... Spojte svoju konferenciu alebo teambuilding s dokonalým relaxom v rytme zdravého životného štýlu!

Balíček zahŕňa: ubytovanie s bohatými bufetovými raňajkami, uvítací wellness nápoj, wellness obed a večeru, prenájom konferenčných priestorov alebo relax vo Vitálnom svete, masáže a wellness terapie podľa požiadavky, relaxačné cvičenia spojené s diskusiou o individuálnych fitness programoch.

 

Horúce rytmy v Tatrách

Príďte si vychutnať Horúce rytmy Salsy do Kontakt Wellness Hotela!

Pripravíme pre Vás a Vašich kolegov nezabudnuteľný zážitok v karibskom štýle! Naučte sa hýbať bokmi na tanečných workshopoch, oddýchnite si vo Vitálnom svete, vychutnajte si unikátny večer s kubánskymi špecialitami & exotickými koktailmi a roztočte horúcu noc na skvelej Pool party!

Balíček zahŕňa: ubytovanie s bohatými bufetovými raňajkami, uvítací nápoj, obed formou menu alebo bufetu, relax vo Vitálnom svete, masáže a wellness terapie podľa požiadavky, večera s ochutnávkou karibských špecialít a bazénová párty s karibskými koktailmi, tanečný workshop (Salsa, Bachatta).

 

Business & Activity

Olympiáda, plavecká štafeta, tenisový turnaj alebo bowling! Spojte konferenciu s aktívnym relaxom a vyberte si zo širokej ponuky teambuildingových aktivít. Spestrite si pobyt tréningom sebaobrany a inštruktážou dýchacích cvičení, relaxujte vo Vitálnom svete a doprajte si neopakovateľný gurmánsky zážitok s ochutnávkou výnimočných vín s našim someliérom.

Balíček zahŕňa: ubytovanie s bohatými bufetovými raňajkami, uvítací nápoj, obed – grilovačka v tradičnej drevenej kolibe, prenájom konferenčných priestorov, športové aktivity (plavecká štafeta, tenis alebo iné aktivity, relax vo Vitálnom svete, masáže a wellness terapie podľa požiadavky, gurmánska večera s ochutnávkou vína so sommeliérom, večerná zábava v nočnom bare, kurz sebaobrany, karate a relaxačné dýchacie cvičenia.

 

*Cena balíčkov sa stanoví podľa počtu hostí a poskytnutých služieb. Pre vyžiadanie cenovej ponuky nás prosím kontaktujte na adrese recepcia@hotelkontakt.sk alebo tel. čísle 052/ 44 68 185.

 

Viac informácií

 
  
 
 
Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky