Nakŕmte svoj mozog v boutique hoteli Tri Studničky

hotel tri studnicky, special menu
Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline dáva stravovaniu na kongresoch, konferenciách a obchodných stretnutiach úplne iný rozmer. Nový tzv. „Brain food“ koncept je inteligentnou alternatívou pre efektívne firemné podujatia. Chutné jedlo poteší nielen jazyk, ale zvyšuje pozornosť a koncentráciu ich účastníkov.

Verili by ste tomu, že „nakŕmiť sa dá aj mozog“? Vďaka boutique hotelu Tri Studničky je možný aj tento zázrak. Pritom, nejde o nič zložité. O čo vlastne ide?

„Brain Food“je špeciálne menu pre kávové prestávky, obedy a večere, pripravené pod dohľadom šéfkuchára Romana Kováča, víťaza súťaže „Horeca varí s profesionálmi“. Ide o starostlivo zostavené menu zo surovín a produktov, ktorépriaznivo vplývajú na koncentráciu, nezaťažujú tráviaci trakt a nespôsobujú tak ospalosť. Naopak povzbudzujú, stimulujú koncentráciu a pomocou antioxidantov zlepšujú pamäť. „Jedlo, ktoré konzumujeme, ovplyvňuje naše myslenie a funkcie celého organizmu. Biele mäso, ryby, zelenina, ovocie, prírodné sladidlá, celozrnné potraviny, ktoré používame pri príprave jedál, majú pozitívny účinok na organizmus, poskytujú dostatok energie a vyvážené nutričné hodnoty“, hovorí šéfkuchár Roman Kováč.

     

Cieľom kulinárskeho konceptu budúcnosti je stimulovať neurónové cesty účastníkov, uchovávať v tele optimálne množstvo cukru a tým ich udržiavať v strehu počas celého podujatia.  Inovatívne menu tak predstavuje benefit nielen pre účastníkov konferencií či kongresov, ale aj pre samotných organizátorov. Pritom, nie je potrebné robiť kompromisy, stačí si užívať skvelý kulinársky zážitok“, dopĺňa Roman Kováč. Aj toto je dôkaz, že „Brain food“ je skvelou kombináciou zdravého a chutného.

Charizmatický hotel Tri Studničky v Demänovskej doline poskytuje to najlepšie pre firemné podujatia rôzneho zamerania. Nové konferenčné priestory ponúkajú potrebnú dávku pohodlia a luxusu, umocnenú krásnou prírodou Nízkych Tatier. Prestávky počas konferencií spestruje relaxačne pôsobiace zurčanie potoka Demänovka, ktorý preteká cez tunajšie najznámejšie sprístupnené jaskyne. Anti-stresovú a relaxačnú atmosféru dopĺňa nové wellness centrum s horskou plážou a množstvom rozmaznávajúcich telových a pleťových ošetrení.

Hotely patriace pod spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. z pohľadu svojich služieb a ponuky sú ako stvorené pre organizovanie firemných stretnutí, školení, či kongresov. Do nastávajúcej sezóny kongresového a MICE cestovného ruchu hoteli pripravili novinky. Kvalitné kongresové priestory a vybavenie sú z pohľadu kongresovej klientely zásadné. Nový koncept „Brain food“ však kongresovej turistike dáva dosiaľ nepoznaný rozmer.

Prezentácia hotela

Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky