Košice Gourmet Festival

Najväčšie kulinárske podujatie v Košiciach!
Príďte si vychutnať druhý ročník úžasného podujatia od 17. do 19. júna 2011 v areáli Katovej bašty.

Jedlo je taká individuálna vec ako láska. Každý miluje iné chute, má svoje preferencie a predstavy. Jedno je ale isté. Pri dobrom jedle človek dokáže pookriať, zameria pozornosť na prítomný okamžik a potrebu si ho vychutnať. Len dobré jedlo vie zbližovať. Stáva sa umením, ktoré oslovuje všetky zmysly. Lahodí zraku, opantáva vôňami, je plastické a zintenzívňuje sa v chutiach, pri ktorých Vám v ušiach takmer znie nadpozemská hudba. Vtedy viete, že kulinárske umenie je skutočným zážitkom. Niečo, čo je krásne a prináša pocity šťastia.

Dnes Vám môžeme hrdo oznámiť, že táto filozofia sa dostala aj do Košíc. Jedlo ako umenie, ako zážitok a proces tvorby. Je úžasné, že v Košiciach nachádzame stále viac reštaurácií, ktoré majú ambíciu rozvíjať zážitkovú gastronómiu. Cieľ je jasný: vytvoriť z Košíc baštu kvalitnej gastronómie európskeho významu.


Srdečne Vás preto pozývame na každoročné vyvrcholenie všetkých snáh a najväčšiu oslavu jedla pod šírym nebom - Košice Gurmán Fest, na ktorý sa môžete tešiť spolu s tisíckami Košičanov, a to nielen vďaka novým chutiam, ale aj plánom pozývať do Košíc v budúcnosti medzinárodne uznávaných šéfkuchárov.


Druhý ročník Košice Gurmán Festu – festivalu výnimočných chutí, sa uskutoční 17. – 19. júna 2011 v historickom areáli Katovej Bašty na Hrnčiarskej ulici v časoch piatok, sobota 12:00 - 22:00 a nedeľa 11:00 - 20:00. Festival bude aj tento rok o prezentáciách tých najlepších košických reštaurácií a hotelov, o bohatom sprievodnom programe a o šéfkuchároch, barmanoch, baristov a someliéroch z celého Slovenska, ktorí predvedú svoje umenie v jedinečných kuchárskych show.

http://www.visitkosice.eu/sk/podujatia/kosice-gurman-fest

Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky