BLACK RIVER golf park Bernolákovo

golf park river, slovakia

Vychutnajte si hru golfu v naozaj nádhernom prostredí. Navštívte klub Golf Bernolákovo, ktorý je situovaný v historickom areáli s barokovým kaštieľom z 18. storočia.

Golf Bernolákovo a jeho atraktívne prostredie ponúka rozmanitosť úderov, ktoré dodajú vašej hre neopakovateľný ráz. Úzke dráhy medzi nádhernými dvestoročnými stromami a množstvo pieskových prekážok ponúka veľa zaujímavých variácií a zvratov v hre. V areáli nájdete priestory na pikniky a grill party, snack bar s letnou terasou a tenisové kurty.

Začiatočníci ocenia tiež cvičné jamkovisko a možnosť absolvovať golfovú školu. Zároveň si priamo na mieste môžu požičať alebo kúpiť golfovú výstroj. Výhodou tohto klubu Golf Bernolákovo je tiež iba 6 kilometrová vzdialenosť od Bratislavy, ktorá ponúka veľa možností na príjemné strávenie večera.

   Náš tip

    Nočný golfový turnaj a adrenalínové atrakcie!

Spojte firemný golfový turnaj v Black River s ďalšími zaujímavými aktivitami: lukostreľba, streľba z kuše, zorbingová guľa alebo bungee running alebo vyskúšajte unikátny nočný golfový turnaj!

   

Ihrisko klubu Golf Bernolákovo vďaka svojej náročnosti zaujme a prekvapí aj dobrých hráčov. Rovnako vhodné je však aj pre tých, ktorý tento šport iba objavujú. Hra na tomto ihrisku bude pre vás rozhodne nezabudnuteľným zážitkom.

 

http://www.golf.sk

Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky