Adrenalín na Liptove

adrenalin, liptov, slovakia

Nechajte sa prekvapiť netušeným výberom adrenalínových aktivít na Liptove. Teambuildingové výlety spestrí paragliding, zorbing, snežné skútre, vznášadlá, psie záprahy, snowrafting a ešte oveľa viac!

X-Ball (Zorbing) - adrenalínová guľa

Ponúkame Vám adrenalínovú atrakciu X-Ball, tiež známu pod názvom Zorbing (Zorb). Niekedy sa používa aj označenie airball. X-Ball (Zorbing) je vhodný pre firemné hry a športové akcie, ktoré sa konajú v blízkosti svahov alebo rovinatých plôch. Svah musí byť mierny, dlhý 50 - 200 metrov, trávnatý bez skál a ostrých predmetov a musí prechádzať do protisvahu resp. roviny, aby sa guľa mohla sama zastaviť. Maximálna rýchlosť je asi 50 km/h. Aj napriek obavám z nevoľností sa jedná o príjemný zážitok a absolventi tejto atrakcie si odnášajú príjemný zážitok z firemnej akcie.

 

Snežné skútre - dynamika na snehu

Ak si želáte zažit dynamiku a vzrušenie na snehu, doporučujeme pre Vaše firemné akcie a športové dni snežný skúter. Preháňať sa na snežnom skútri zasneženou zimnou krajinou je naozaj krásny zážitok.

Snežné skútre sú jednoducho ovládateľné a po zaškolení inštruktorom riadenie zvládnete. Je možné urobiť okruh, v ktorom môžete jazdiť a striedať sa, alebo sa vybrať na voľný výlet do prírody.

 

 

Airboard - adrenalín na svahu

Firemné akcie pre zimnú sezónu obohatí adrenalínový šport - jazda na airboarde. Airboard je využiteľný na akejkoľvek upravenej zjazdovke a pripraví Vám veľa zábavy. Airboard je vyrobený z vysoko kvalitných textílií s pružnou plastovou povrchovou úpravou. Je mimoriadne ľahký a pritom robustný, odolný voči oderu. Riadenie je ľahko kontrolovateľné a zabezpečuje ho jazdec prenášaním ťažiska váhy, čím sa sprostredkováva pocit priameho kontaktu so snehovým povrchom. Elastické teleso naplnené vzduchom absorbuje akékoľvek nerovnosti povrchu a vysoká rýchlosť, ktorú dosahuje, je naozajstným adrenalínovým zážitkom.

 

Vznášadlo - na suchu i na vode

Obojživelné vznášadlo prináša nezabudnuteľný a nový zážitok z pohybu, je vhodné pre adrenalínové firemné akcie, športové eventy a hry.

Vznášadlo sa pohybuje na vzduchovom vankúši nad terénom (cca 15 - 20 cm), vďaka čomu je spôsobilé jazdiť na rôznych rovinatých povrchoch - tráva, voda, sneh, ľad.

Vznášadlo má silný motor a nemá brzdy, ale jazda po zaškolení skúsenými inštruktormi je bezpečná a pilot si plnohodnotne vychutná adrenalínový zážitok.

 

Snowrafting - raft na snehu

Zábavu a adrenalín v zimnom obdobípre všetkých odvážnych na športovej akcii prinesie snowrafting.

Ponúkame 3 alternatívy snowraftingu. Prvá alternatíva je ťahanie raftu za snežným skútrom. Pri druhej alternatíve sa postaví na vrchu zjazdovky veža s elektromotorom, raft (gumený čln) sa ťahá oceľovým lanom na vrch a potom spúšťa sa dole, pričom o bezpečné zabrzdenie sa starajú bungee (gumené) laná. Poslednou treťou alternatívou je postavenie trate s bránkami na zjazdovke, raftom sa jazdí pomedzi bránky, zmeny smeru sa ovládaju pomocou vesiel.

 

Psie záprahy - na saniach krajinou

Psie záprahy sa v posledných rokoch dostávajú do pozornosti ako zimné atrakcie pre firemné eventy a kolektívne akcie. Jazda na psích záprahoch je vhodná pre dospelých aj pre rodiny s deťmi.

Psí záprah je športovou aktivitou, pri ktorej dvaja, alebo viac psov v postrojoch ťahá ľudí na špeciálnych saniach cez zasneženú krajinu. Rýchlosť psieho záprahu okrem počtu psov závisí aj od podmienok na trati - dĺžky trate, množstva a kvality snehu.

 

 

Hydrospeed - na plaváku na vode

Želáte si vyskúšať novú variantu splavovania riek alebo vodných kanálov? Potom je tu pre Vaše firemné eventy zaujímavá vodná aktivita - hydrospeed.

Hydrospeed je vlastne nosný plavák, na ktorom ležíte a kĺžete po prúde. Ovláda sa pomocou náklonov a pohybom nôh, ktoré máte voľne položené vo vode, a na ktorých máte upevnené plutvy.

Hydrospeed poskytuje úplný kontakt s vodou, prežívanie voľnosti v rieke alebo vo vodnom kanáli.

 

Terénne buginy - adrenalín v teréne

Ste fanúšikom jazdy v teréne? Pre firemné akcie môžete okrem štvorkoliek vyskúšať aj terénne buginy, ktoré patria k adrenalínovým motoristickým aktivitám.

Terénne buginy majú automatickú prevodovku, preto je jazda na nich jednoduchá podobne ako na štvorkolkách. Buginy sú dvojmiestne, majú výkonné motory s objemom 300 cm kubických.

 

 

Tarzánia - prekážky vo výške

Šikovnosť v pohybe a logickom myslení si môžete vyskúšať v tarzánii - zaujímavej jemne adrenalínovej aktivite. Tarzánia je vhodná pre letné aj zimné firemné dni a teambuildingové aktivity.

Tarzánia je lanový park postavený z rôznych plošín a prekážok, ktoré sú zavesené vo výške 5 - 10 metrov nad zemou. Umiestnenie prekážok je buď na stromoch alebo na umelo postavených stĺpoch.

 

 

Paragliding - zážitok vo vzduchu

Radi lietate v oblakoch? Pripravili sme pre Vaše firemné akcie paraglaiding - letecký šport, ktorý pre pohyb vo vzduchu využíva špeciálne skonštruované aerodynamicky tvarované krídlo a vztlak vzduchu.

Každý let je tandemový, teda letíte so skúseným inštruktorom. Let paraglidingom trvá podľa typu od 10 minút do 30 minút. Za vhodné terény sa považujú najmä veľké kopce Vysokých a Nízkych Tatier.

 

 

Viac informácií: www.xsport.sk

Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky