´Zmyselné´ konferencie v Tatrách

business events high tatras, slovakia teambuilding, conferences high tatras, konferencie vysoke tatry, eventy tatry, teambuilding tatry, hotely tatry

Lyžiarska sezóna je v plnom prúde a slovenské veľhory si užívajú návštevníci zo Slovenska, Čiech, Poľska, rusky hovoriacich krajín aj vzdialenejších destinácií. Tatry sú ako skvelou destináciou pre firemné lyžovačky či organizovanie stretnutí, konferencií, školení alebo rôznych podujatí.

Tatry - destinácia, ktorá poteší všetky zmysly

Tatry predstavujú potešenie pre päť základných zmyslov v každom ročnom období. Firmy a účastníci firemných podujatí majú možnosť potešiť svoj zrak nezabudnuteľnými výhľadmi a prírodnými krásami, nadýchať sa sviežeho a zdraviu prospešného tatranského vzduchu pre nové nápady a inšpirácie, či načúvať božskému tichu hôr, ktoré regeneruje telo i dušu. Dokonalé kulinárske zážitky tu pošteklia chuťové poháriky dobrotami z čerstvých surovín spod hôr a hmat rozmaznávajú zážitky na vlastnej koži, unikátne wellness centrá, masáže, alebo aj hviezdy na dotyk, ktorým môžete byť v Tatrách ozaj najbližsie. To všetko spája strecha majestátnych hôr.

Firemné eventy v Tatrách

Tatry ako destinácia pre firemné podujatia dávajú teraz aj šiesty, obchodný zmysel, v rámci množstva atraktívnych benefitov. Eventy rezervované do 15.marca 2013 zíkajú prenájom konferenčných miestností zdarma, prenájom základného technického vybavenia zdarma a uvítanie v duchu tatranských tradícií. Netradičným spestrením pre akúkoľvek skupinu je usporiadanie privátnej wellness party zdarma. Bezplatné parkovanie a wifi v cene sú samozrejmosťou.

skiing high tatras, teambuilding high tatras, winter teambuilding slovakia

Novinky v Tatry Mountain Resorts

Takýto mix pôžitkov pre všetkých 6 zmyslov je namiešaný v hoteloch spoločnosti Tatry Mountain Resorts. Tie okrem atraktívnej konferenčnej ponuky ponúkajú aj v tomto roku viaceré novinky. V MICE segmente bude najočakávanejším prírastkom nová multifunkčná konferečná hala pre 350 účastníkov vo Wellness hoteli Grand Jasná****, ktorý už v zimnej sezóne predstavil 120 novo-zrekonštruovaných izieb. Legenda Štrbského Plesa, Hotel FIS***, otvoril brány novému wellness centru v štýle horskej lúky a zrenovovaným priestorom haly, lobby baru a kaviarne. Atraktívnym doplnkom voľnočasových aktivít v Holiday Village Tatralandia predstavuje tropický raj s karibskou klímou pod palmami a kúpaním v morskej vode.
 

Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky