Teambuilding

Teambuilding tip: Rafting na Slovensku

rafting slovakia

Rafting je jednou z najobľúbenejších teambuildingových outdoorových aktivít. Rafting zlepšuje schopnosti tímovej spolupráce, na splave každý zabudne na svoje každodenné starosti, jediný problém je vodný živel, ktorý prekonáte tímovou prácou a za pomoci skúseného inštruktora

Teambuilding tip: Tábor prežitia

tabor prezitia, teambuilding, slovakiaVyskúšajte si pravé dobrodružstvo skúšky prežitia v divočine spolu s vaším tímom a spojte svoje sily pre dosiahnutie spoločného cieľa! Vaša jednotka je vysadená v neznámej džungli, pozná iba svoju približnú polohu. Má prideleného technického poradcu (organizátor) príkazy dostáva vysielačkou, ale inak si musí so všetkým poradiť sama. 

Teambuilding tip: Dobytie stredovekej pevnosti

teambuilding, slovakiaPrekonajte stredoveké prekážky, vyriešte záhady, rozlúštite hádanky pomocou kľúčov a indícií, prekabáťte strážcov pevnosti a získajte hradný poklad!

Dobytie pevnosti je súťažná hra na podobná známej súťaži Pevnosť Boyard  a je ideálnym dobrodružstvom pre tímové hry.

Adrenalín v podzemí - dobrodružné prehliadky Krásnohorskej jaskyne

unesco krasnohorske podhradie slovakiaZažite fantastické podzemné dobrodružstvo ako praví jaskyniari! Zabudnite na klasické turistické prehliadky jaskýň s elektrickým osvetlením a betónovými chodníkmi.

BLACK RIVER golf park Bernolákovo

golf park river, slovakia

Vychutnajte si hru golfu v naozaj nádhernom prostredí. Navštívte klub Golf Bernolákovo, ktorý je situovaný v historickom areáli s barokovým kaštieľom z 18. storočia.

TOP lyžiarske strediská na Slovensku

lyziarske strediska slovensko

Užite si skvelý zimný teambuilding v najlepších slovenských lyžiarskych strediskách! Vychutnajte si okrem lyžovačky širokú ponuku doplnkových a adrenalínových aktivít ako skifox, snowcoote, snowbike, paragliding, kitewing, snowrafting, airboarding a mnohé ďalšie.

Adrenalín na Liptove

adrenalin, liptov, slovakia

Nechajte sa prekvapiť netušeným výberom adrenalínových aktivít na Liptove. Teambuildingové výlety spestrí paragliding, zorbing, snežné skútre, vznášadlá, psie záprahy, snowrafting a ešte oveľa viac!

Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky