Inspire me

´Zmyselné´ konferencie v Tatrách

business events high tatras, slovakia teambuilding, conferences high tatras, konferencie vysoke tatry, eventy tatry, teambuilding tatry, hotely tatry

Lyžiarska sezóna je v plnom prúde a slovenské veľhory si užívajú návštevníci zo Slovenska, Čiech, Poľska, rusky hovoriacich krajín aj vzdialenejších destinácií. Tatry sú ako skvelou destináciou pre firemné lyžovačky či organizovanie stretnutí, konferencií, školení alebo rôznych podujatí.

Elegancia a tradícia v centre Bratislavy, Hotel Devín opäť otvorený

História hotela Devín píše svoje ďalšie strany. Po osobnostiach ako Dalajláma, Elizabeth Taylor, Jean Paul Belmondo, či Alexander Dubček privíta obnovený hotel ďalších hostí. Komplexná obnova hotela, ktorý bol zaradený medzi chránené pamiatky trvala rok a jej súčasťou boli okrem výmeny technickej infraštruktúry prežívajúcej ešte z 50. rokov aj premeny interiérov izieb, Spa Centra, či spoločenských priestorov. Napriek mnohým novinkám sa však podarilo zachovať dušu prominentného hotela, ktorý je exkluzívny nielen umiestnením v centre Bratislavy, ale aj priamym výhľadom na Dunaj.

Košice Gurmán Fest

gurmán fest, Košice, Slovakia

Jedinečný festival výnimočných chutí v Košiciach. 22.-24.jún 2012

Kulinársky festival po tretí krát v Košiciach, kde sa Vám predstavia v nádherných priestoroch areálu Botanickej záhrady najlepšie reštaurácie Košíc. Pripravené sú pre Vás vynikajúce kuchárske šou, umenie barmanov a someliérov z celého Slovenska, ale aj kulinárske tvorivé dielne pre najmenších.

Gurmán fest v Bratislave

gurman fest, bratislava, slovakia

Najväčší kulinársky zážitok po štvrtý krát v Bratislave v nádherných priestoroch parku Medickej záhrady. 15.-17.jún 2012 

Nechajte sa očariť najlepšími šéfkuchármi, someliérmi, producentmi potravín či nápojov a ochutnajte domáce aj exotické gastronomické špeciality od najzaujímavejších reštaurácií gastronomického sprievodcu Gurmán na Slovensku. Čaká Vás bohatý sprievodný program v podobe degustácií, kuchárskych šou, detskej školy varenia, workshopov ale aj rôznych súťaží. 

Amade Château*****, neopakovateľná párty v pravom tureckom Hammame

Perfektný spôsob, ako dať „zbohom“ slobode v kruhu priateľov či rodiny. Ponúkame Vám balíček v privátnom priestore originálnych tureckých kúpeľov. Živá inštrumentálna hudba, tradičná turecká muzika, špeciálna show a občerstvenie Vás budú sprevádzať týmto zážitkom.

Jediný eko hotel na Slovensku je v Košiciach

Eco-friendly Hotel Dália v Košiciach získal európsku eko značku

Dlhoročné ekologické smerovanie Eco friendly Hotela Dália ocenila Agentúra životného prostredia udelením eko značky Európskej únie European Eco Label.Hotel realizuje plán ekologických aktivít, v rámci ktorého motivuje svojich zamestnancov i hostí, aby sa aktívne zapojili do ochrany životného prostredia. Ekologické aktivity sa sústredia okrem ubytovania aj na konferencie, kde hotel zaviedol program pod značkou Green Meetings

Tematické konferenčné balíčky v Kontakt Wellness Hoteli

conference package, slovakia

Spojte business s relaxom a zábavou! Zorganizujte konferenciu, školenie alebo teambuilding, na ktorý Vaši kolegovia len tak nezabudnú! Doprajte si skvelé gurmánske zážitky, ochutnávku  výnimočných vín a dokonalý relax vo Vitálnom svete.

Zorganizujte športové turnaje, naučte sa základy karate, antistresové dýchacie cvičenia alebo si vychutnajte exotickú zábavu v karibskom šlýle pri kurze salsy a skvelej bazén párty!

Nakŕmte svoj mozog v boutique hoteli Tri Studničky

hotel tri studnicky, special menu
Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline dáva stravovaniu na kongresoch, konferenciách a obchodných stretnutiach úplne iný rozmer. Nový tzv. „Brain food“ koncept je inteligentnou alternatívou pre efektívne firemné podujatia. Chutné jedlo poteší nielen jazyk, ale zvyšuje pozornosť a koncentráciu ich účastníkov.

Objavte Sous-Vide - Nový štýl varenia v Tulip House Boutique Hotel

gurmanstvo, slovakia

Objavte miesto, kde sa priamo v srdci Bratislavy stretáva šarm histórie s eleganciou súčasnosti. Miesto, kde si vychutnáte dokonalý súlad neopakovateľných chutí v bohémskom francúzskom štýle s najkvalitnejšími receptúrami modernej gastronómie Sous-Vide. Vitajte v Tulip House Boutique Hoteli*****.

Košice Gourmet Festival

Najväčšie kulinárske podujatie v Košiciach!
Príďte si vychutnať druhý ročník úžasného podujatia od 17. do 19. júna 2011 v areáli Katovej bašty.

Jedlo je taká individuálna vec ako láska. Každý miluje iné chute, má svoje preferencie a predstavy. Jedno je ale isté. Pri dobrom jedle človek dokáže pookriať, zameria pozornosť na prítomný okamžik a potrebu si ho vychutnať. Len dobré jedlo vie zbližovať. Stáva sa umením, ktoré oslovuje všetky zmysly. Lahodí zraku, opantáva vôňami, je plastické a zintenzívňuje sa v chutiach, pri ktorých Vám v ušiach takmer znie nadpozemská hudba. Vtedy viete, že kulinárske umenie je skutočným zážitkom. Niečo, čo je krásne a prináša pocity šťastia.

Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky